Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Травень » 13 » У відкритій першості зі спортивної радіопеленгації команда Здолбунівської районної СЮТ зайняла I місце.
08:03:59
У відкритій першості зі спортивної радіопеленгації команда Здолбунівської районної СЮТ зайняла I місце.

                             

      Захід  проводився 07-08 травня 2015 року на базі Решуцького лісництва Рівненського району.

   Цьогоріч  на змагання приїхали  більше 50 спортсменів, які представляли 11 команд із Березнівського, Гошанського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського і Сарненського районів, міст Дубно та Рівне, ТСОУ Березнівського та Сарненського районів. У рамках відкритої першості області здійснювався пошук передавачів (“лисиць”) в діапазоні радіохвиль 3,5 мГц та 144-146 мГц.

   До складу кожної команди входили 4 учасники, для  яких  давався контрольний час – 120 хв. Довжина дистанцій: старша вікова група – 5-7 км; молодша вікова група – 4-6 км. Учасникам необхідно було знайти задану кількість “лисиць” за найменший час.

   Спортивна радіопеленгація – особливий вид спорту, суть якого полягає в тому, щоб знайти заховані в лісі радіопередавачі за мінімальний проміжок часу. Допомагають у цьому спортсменам радіоприймач, карта місцевості та компас. Спортивну радіопеленгацію називають ще і полюванням на “лиса”. Адже для того, щоб знайти вдало замаскований передавач по “радіо сліду”, це часто нагадує висліджування справжньої хитрої лисиці. Це вимагає спеціальних навичок від спортсменів: володіння радіоприймачем, визначення відстані, точне читання карти, оцінка вибору маршруту, концентрація мислення і швидке прийняття рішення, біг в природному ландшафті. Для досягнення високого результату “мисливцю” необхідно також бути уважним, цілеспрямованим, витривалим, спритним та швидким, а також постійно підтримувати форму, удосконалювати свою майстерність.

   За  підсумками   змагань у загальнокомандному заліку І місце здобула команда Здолбунівської районної станції юних техніків.

Переглядів: 266 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2019