Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Травень » 21 » У відкритій першості області серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації наша команда у призерах
16:07:40
У відкритій першості області серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації наша команда у призерах

              

    17-18 травня 2016 року на базі Решуцького лісництва Рівненського району проведено відкриту першість області серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

   Цього року участь  взяли 48 юних спортсменів, які представляли 10 команд із Березнівського, Гощанського, Здолбунівського, Костопільського і Сарненського районів, міст Дубно та Рівне, ТСОУ Сарненського району.

   Метою проведення змагань є формування всебічно розвиненої особистості дитини, залучення учнівської молоді до занять спортом, радіотехнікою, цілеспрямована підготовка спортсменів високого класу.

   Спортивна радіопеленгація – особливий вид спорту, суть якого полягає в тому, щоб знайти заховані в лісі радіопередавачі за мінімальний проміжок часу. Допомагають у цьому спортсменам радіоприймач, карта місцевості та компас. Спортивну радіопеленгацію називають ще й полюванням на “лисиць”, адже процес пошуку замаскованого передавача по “радіосліду” нагадує вистежування справжньої лисиці. Це вимагає від спортсменів спеціальних навичок, таких як володіння радіоприймачем, визначення відстані, вміння читати карти, оцінка вибору маршруту, концентрація мислення і швидкість прийняття рішення. Для досягнення високого результату “мисливцю” також необхідно бути уважним, цілеспрямованим, витривалим та спритним. Спортивна радіопеленгація – захопливий і водночас складний вид спорту, що розвиває у підлітка не тільки швидкість, спритність і витривалість, але також гостроту розуму. Кожен учасник має приймати індивідуальні рішення, перебуваючи на маршруті в складних умовах. У такий спосіб спортсмен привчається до відповідальності за власні дії та рішення. Для здобуття перемог на змаганнях юним спортсменам необхідно постійно підтримувати форму, удосконалювати свою майстерність.

   У рамках відкритої першості області здійснювався пошук передавачів (“лисиць”) в діапазоні радіохвиль 3,5 мГц та 144-146 мГц. До складу кожної команди входило 4 учасники. Для учасників давався контрольний час – 120 хв. Довжина дистанцій: старша вікова група – 5-7 км; молодша вікова група – 4-6 км. Учасникам необхідно було знайти задану кількість “лисиць” за найменший час.

    У загальнокомандному заліку команда Здолбунівської районної станції юних техніків посіла ІІ місце.

                                            

                                                              Вітаємо наших переможців!

Переглядів: 209 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2019