Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Технічна естетика


Допитливий розум і активність спонукають дітей до найрізноманітніших занять, які задовольняють їхню цікавість і дають простір ініціативі, фантазії, творчості. Захоплення творчістю робить життя дитини красивішим, змістовнішим, багатшим.

Діти можуть займатися творчістю  незалежно від часу та місця, та, мабуть, найкраще  творити в колі однодумців, а особливо в колі захоплених загальною ідеєю друзів. Найкращі умови для цього у гуртку технічна естетика.

Мета роботи гуртка полягає в розвитку сенсорних здібностей дитини, які забезпечують відчуття та сприйняття навколишнього світу, формуванні практичних навичок творчої діяльності, розвитку естетичного чуття та внутрішньої культури дитини.

 

 

 

Основні завдання курсу:

- підготувати до навчання в школі через формування відчуття кольору, форми;

- розвиток зацікавленості та цілеспрямованості в роботі через розвиток художніх смаків;

- виховати відкриту незалежну людину через спілкування та гру.

Впливаючи на внутрішній світ людини, технічна естетика та мистецтво допомагає їй зорієнтуватися в навколишньому житті, удосконалює органи чуття, а особливо зорове сприйняття, яке в свою чергу базується на розвитку мислення, вмінні спостерігати, аналізувати, запам'ятовувати. Основною метою роботи гуртка основного рівня є розвиток індивідуальних творчих здібностей, естетичних смаків, виховання вольових здібностей дитини.

 

Гурток працює за адресою: м.Здолбунів, вул. Шкільна, 40д

Керівник гуртка: Дмитрук Ірина Андріївна


Здолбунівська районна станція юних техніків © 2020