Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Судномоделювання


              

Судномоделювання - цікавий та захоплюючий вид технічної творчості, який корисний для всебічного розвитку дитини.

Метою гуртка є ознайомлення вихованців з принципами суднобудування, сприянні їх професійному самовизначенню, прищепленні любові до праці, що дасть змогу вивести Україну на конкурентоспроможний рівень ринку ідей, винаходів, проектування новітніх моделей водної техніки.

Заняття в гуртку дозволяє виховати технологічно освічену особистість, що є однією з нагальних потреб суспільства.

Основні завдання гуртка:

– ознайомлення з історією і традиціями суднобудування та мореплавства, різновидами суден їх будовою, призначенням, характеристиками;

– навчання вихованців працювати з різними матеріалами та інструментами; створювати моделі суден;

– забезпечення розвитку конструкторських здібностей, бажання творчо підходити до реалізації теоретичних знань у самостійній конструкторській діяльності;

– прищеплення інтересу до здобутків світової та вітчизняної науки та техніки; виховати дбайливе ставлення до результатів чужої і своєї праці.

На заняттях судномодельного гуртка діти виготовляють моделі різних класів: найпростіші напівоб'ємні моделі, стендові, прямохідні та радіокеровані моделі цивільних суден, військових кораблів довжиною до 600 мм. Всі моделі виготовляються за ескізами та кресленнями. Тим самим у вихованців формується інтерес до творчості, розвивається мислення, творчі здібності, моторика, комунікативні якості, зароджується художній смак та розуміння краси й доцільності зробленого умілими руками.

Відвідуючи дане об’єднання, учні доповнюють та розширюють знання з багатьох предметів отриманих у школі.

На протязі навчального року вихованці приймають участь у конкурсах та виставках різного рівня, від районного до всеукраїнського. Гуртківці, які найкраще опанували основи судномоделювання, приймають участь у обласних змаганнях з судномодельного спорту.

 

Гурток працює за адресою: м. Здолбунів, вул. Шкільна, 40

Керівники гуртка: Федорук Юрій Олександрович 


Здолбунівська районна станція юних техніків © 2020