Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Профілі(гуртки)


   Технічна творчість, як одна з найбільш цікавих форм дозвілля школярів, сприяє розкриттю і розвитку творчих здібностей, ініціативи, самостійності та самовизначенню у житті, підвищенню якості трудової підготовки і професійної орієнтації учнів, вмінню орієнтуватись в світі техніки, як невід’ємній складовій частині освіченості кожної сучасної людини.  Дитяча технічна творчість - це опанування технікою й технологією креслення, моделювання, конструювання, цілеспрямований процес навчання і розвитку творчих здібностей учнів.

   Щорічно у гуртках  Здолбунівської районної станції юних техніків займається  понад 600 дітей, які охоплені роботою 16 профілів позашкільної освіти:

    Навчальний рік у гуртках триває з 15 вересня по кінець травня. Гуртки працюють під час осінніх, зимових і весняних канікул. На протязі багатьох років гуртківці є призерами та переможцями змагань усіх рівнів, від обласного до всеукраїнського.

 Шлях сьогоднішнього вихованця до майбутнього винахідника, науковця починається від власноруч сконструйованої механічної іграшки чи моделі до власної  ідеї. 

                                


Здолбунівська районна станція юних техніків © 2020