Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Про заклад


 Контактна інформація: 35701  Рівненська обл., м.Здолбунів, вул. Шкільна, 40д;  вул. Яворницького, 26 

                                         тел. (03652) 2-70-99

                                         email: zdolbsut@ukr.net

Здолбунівська районна станція юних техніків - позашкільний навчально-виховний, широкодоступний заклад освіти, який надає додаткову освіту для дітей та юнацтва, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля у позанавчальний час.

Розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді у Здолбунівській райСЮТ здійснюється за такими напрямками роботи:

1. Виконання навчальних програм та планів по технічній творчості.

2. Участь у міських, районних, обласних конкурсах та змаганнях, всеукраїнських масових заходах з науково-технічної творчості учнівської молоді.

3. Позагурткова робота з учнівською молоддю.

Кадровий потенціал Здолбунівської районної станції юних техніків налічує 17 педагогів: основних працівників – 11, сумісників – 6.

Педагогічний колектив станції юних техніків постійно працює над підвищенням якісного рівня навчально-виховного процесу, удосконаленням форм та методів гурткової та позагурткової роботи, встановленням дієвого зв’язку зі школами, громадськими організаціями, батьками учнів з метою якнайширшого залучення учнівської молоді до занять у гуртках.

Керівники гуртків Здолбунівської районної СЮТ докладають усіх зусиль, щоб станція юних техніків стала для її вихованців не просто навчальним закладом, а й місцем, де можна розкрити себе, проявити свої творчі здібності, випробувати себе у різних змаганнях і конкурсах, поспілкуватися з однолітками, друзями, весело та цікаво провести свій вільний час.

У закладі створені оптимальні умови для навчання, виховання та праці вихованців. Працюють 10 навчальних кабінетів (загальною площею 365 м.кв.) та 49 навчальних груп. Гуртки також діють на базі Здолбунівської ЗОШ №3, Здолбунівської ЗОШ №7, П’ятигірської ЗОШ, Бущанського НВК. Роботою 16 профілів гуртків науково-технічного напряму, охоплено навчанням 633 учнів району. 

Здолбунівська районна станція юних техніків може пишатися своїми вихованцями та їхніми перемогами. Вже на протязі багатьох років гуртківці СЮТ є призерами та переможцями змагань та конкурсів усіх рівнів, від місцевого до всеукраїнського.

Завдяки зусиллям керівників гуртків та вихованців СЮТ,  ми одні з найкращих в області у таких напрямках технічної творчості: спортивна радіопеленгація, радіозв'язки на коротких хвилях, трасове автомоделювання, судномоделювання, виставка з початкового технічного моделювання, виставка НТТУМ, заочний фотоконкурс «Моя Україно, конкурс «Космічні фантазії», конкурс з оригамі «Паперовий світ», конкурс винахідників та раціоналізаторів.

                                                                             Запрошуємо до співпраці!


Здолбунівська районна станція юних техніків © 2020