Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Юні фотоаматори


                                                                     

Фотографія є найбільш поширеним і популярним видом мистецтва серед учнівської молоді. Знання теоретичних основ фотографії необхідно кожному фотографу, як професіоналу, так і любителю для успішного втілення своїх творчих задумів.

Метою гуртка юних фотоаматорів є формування всебічно розвиненої особистості дитини, залучення учнівської молоді до художньо-технічної творчості, створення умов для творчого розвитку, систематизації одержаних знань і навичок, оволодіння усіма видами фотожанрів.

На гуртку діти ознайомлюються із основами цифрової фотографії, основними етапами фотопроцесу, жанрами фотографії і композиції, вивчають будову фотоапаратури, функціональні можливості сучасних фотоапаратів, фізичні процеси, які лежать в основі фотографії. Також гуртківці вивчають комп’ютерні програми для роботи із зображенням та одержують навички, необхідні для професійної обробки зображень і створення власних творчих образів.

Заняття у гуртку розвивають розумові здібності учнів, поглиблюють їх технічні знання та вміння, привчають до самостійності, виховують допитливість та естетичні смаки, формують навички гуртківців для майбутньої роботи в різних жанрах фотографії.

Участь гуртківців в різноманітних фотоконкурсах, фотовиставках, змаганнях, дозволяє дітям оцінити свої можливості та навички, приносить їм емоційне та естетичне задоволення. Завдяки гуртку юних фотоаматорів, дитина пізнає красу та безмежні неповторні миттєвості нашої епохи.

 

Гурток працює за адресою: м.Здолбунів, вул. Яворницького, 26

Керівник гуртка: Орлюк Костянтин Миколайович


Здолбунівська районна станція юних техніків © 2020