Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Автотрасове моделювання


Трасовий автомоделізм - це один із видів технічної творчості школярів, який спрямований на створення моделей автомобілів, які рухаються по спеціальному треку.

Навчаючись у гуртку автотрасового моделювання, юні конструктори отримують багато корисних знань і навичок: знайомляться із загальною будовою автомобіля та з основами його конструкції, вивчають принцип дії двигуна та інших механізмів, а також створюють моделі трасових авто. Усі моделі виготовляються за ескізами й кресленнями, тому вихованці навчаються читати креслення, що сприяє розвитку просторової уяви. Під час заннять гуртківці оволодівають та засвоюють технологічні прийоми у виготовленні та запуску трасових моделей авто, налагоджують електродвигуни. Важливе місце у практичній роботі гуртка займають ходові випробування та тренувальні запуски моделей, які мають велике пізнавальне значення.

Також щорічно найактивніші гуртківці приймають участь у змаганнях різних рівнів, під час яких вихованці не тільки поглиблюють здобуті знання, а й вчаться досягати перемоги у спортивній боротьбі.

 

Гурток працює за адресою: м. Здолбунів, вул Яворницького, 26

Керівник гуртка:  Надаховський Микола Олексійович


Здолбунівська районна станція юних техніків © 2020