Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 29 » ЗСЮТ приймала учасників обласного семінару для керівників творчих об’єднань з кіно та фотолюбительства
12:45:24
ЗСЮТ приймала учасників обласного семінару для керівників творчих об’єднань з кіно та фотолюбительства

                                           

   27 квітня 2016 року комунальним закладом “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради на базі Здолбунівської районної станції юних техніків проведено семінар для керівників творчих об’єднань з кіно- та фотолюбительства з теми “Розвиток творчої особистості гуртківців шляхом впровадження активних форм роботи на заняттях гуртків кіно- та фотолюбительства”, у роботі  якого взяли  участь 12 педагогів позашкільних закладів області.

  Відкрив семінар директор Здолбунівської районної станції юних техніків Дяченко Сергій Петрович. Він презентував роботу закладу та провів екскурсію кабінетами. З вітальним словом до учасників семінару звернулася Каленська Юлія Миколаївна, заступник директора комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”, яка розповіла про методичні прийоми ефективного розвитку творчого мислення та активності  гуртківців, адже навчання у гуртках кіно- та фотолюбительства допомагає у соціальній адаптації, професійній орієнтації та виборі майбутньої професії, створює необхідні передумови для прояву природних здібностей дитини.

   У ході семінару були розглянуті рекомендації щодо організації навчальної діяльності в умовах сучасного позашкільного закладу. З доповіддю “Розвиток творчої особистості вихованців засобами  гуртка кіно-та фотолюбительства” виступив Орлюк Костянтин Миколайович, керівник гуртків Здолбунівської районної станції юних техніків. Він поділився власними напрацюваннями у навчанні та вихованні школярів. Звернув увагу, що передусім завдання, які пропонуються гуртківцям, повинні бути спрямовані не лише на відпрацювання правила або алгоритму, а містити і такі компоненти, які вимагають здогадки, нестандартного підходу, тощо. Виїзне практичне заняття - фотозйомка на природі, продемонструвало для учасників семінару практичне використання цих прийомів.  

   На сьогодні актуальність проблеми розвитку творчої особистості не викликає жодних сумнівів. Дуже цікавою була доповідь Пашинської Тетяни Павлівни, методиста Здолбунівської районної станції юних техніків про те, що позашкільна освіта сьогодні розглядається як одна з головних ланок безперервної освіти в системі всебічно розвиненої особистості, найповнішого розкриття її задатків і нахилів, створення умов для розвитку і підтримання талантів та обдарувань у галузі науки, техніки, мистецтва, тощо.

   Підсумки семінару підвів директор закладу. Керівники творчих об’єднань обговорили проблеми проведення фотозйомки на заняттях та організації цьогорічних змагань юних фотолюбителів “Ми - діти України!”. Семінар надав учасникам методичну допомогу щодо впровадження технологій творчої діяльності на заняттях та ознайомив з рекомендаціями для учасників навчально-виховного процесу позашкільного навчального закладу.

             

 

Переглядів: 174 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018