Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 16 » Здібний та талановитий гуртківець
13:09:55
Здібний та талановитий гуртківець

У сучасному світі, в якому особливої цінності набувають інтелект, творчість, інформація, інноваційні технології, роль обдарованої особистості в забезпеченні суспільного прогресу є безперечною. Творчі здібності підростаючого покоління потребують усебічного розвитку та повноцінної реалізації, оскільки саме талановита молодь є головним чинником успішності нації.

На здібних і талановитих представників молодого покоління суспільство в першу чергу покладає надію у вирішенні актуальних питань сучасності. Основними факторами, які вагомо впливають на формування творчої особистості дитини є: високий рівень мотивації досягнення успіху, гнучкість мислення, активність, здатність до формування мети, вміння продуктивно організувати власну творчу діяльність.

Саме такою особистістю є гуртківець авіа та судно модельних гуртків Кірієвський Денис, який займається гуртковою роботою майже 5 років. Він є активним учасником та переможцем конкурсів, змагань, виставок обласних рівнів. Допитливість та зацікавленість у моделюванні і конструюванні допомагають розкрити його творчий потенціал. Денис не зупиняється на виготовленні пропонованих моделей за готовими кресленнями, а дуже часто впроваджує свої їдеї або ж шукає нові.

Останнім виробом Дениса став швидкісний квадрокоптер 250 класу. Він оснащений найсучаснішою бюджетною радіоелектронікою зі світу техніки. Така модель може досягати швидкості до 70 км/год. оминаючи різні перешкоди. Політ може тривати до 10-15 хв. Коптер укомплектований 2 відеокамерами та відеопередавачем. Перша камера знімає та реєструє політ дрона у високій якості Full Hd, друга камера разом з відеопередавачем транслює FPV політ (вид від першої особи) на спеціальні відеоокуляри. Керуючи моделлю, можна спостерігати не за квадрокоптером (за його переміщеням та управлінням), а за зображенням, що отримується з відеокамери у реальному часі. Завдяки цьому досягається ефект присутності пілота в кабіні літака.

   

І, хоча дрон зібраний з готових деталей, він вимагає не малих знань комп’ютера, моделізму та радіоелектроніки. Такий літальний апарат потрібно постійно обслуговувати та налагоджувати, а це вимагає додаткових матеріальних затрат, часу та умінь. Окрім того, коптер та коплектуючі до нього, вартують великих фінансів, що в свою чергу потребує обережного поводження з такою технікою. Також важливою складовою є управління моделлю, що не під силу новачку чи не підготовленому початківцю. Щоб навчитися керувати таким пристроєм витрачається багато часу, а часто і падінь самого апарата з летальними наслідками для нього.

Зацікавленість Дениса розділяють його друзі та гуртківці, а також великої матеріальної підтримки надають батьки хлопця, які пишаються його здобутками, перемогами, ідеями та інтересами.

             

 

Переглядів: 245 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018