Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 8 » Віце-чемпіони
11:55:36
Віце-чемпіони

21-26 березня 2016 року на базі Київського палацу дітей та юнацтва відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі). У змаганнях взяли участь 50 вихованців з позашкільних навчальних закладів України, серед них 12 команд із Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей та дві команди м. Києва.

Учасники заходу, вихованці гуртків з позашкільних навчальних закладів демонстрували навички пілотування моделями. Відповідно до програми змагань були проведені – тренування, кваліфікаційні та фінальні заїзди моделей різних класів.

У складі обласної команди від Рівненщини взяли участь вихованці Здолбунівської районної станції юних техніків – Ушлов Андрій та Небрончук Максим. Керівник обласної команди - Надаховський Микола Олексійович, керівник гуртка автотрасового моделювання Здолбунівської райСЮТ. Змагання видалися  напруженими, адже траса, на якій проводилися змагання складна,  а  рівень підготовки команд дуже високий. Незважаючи, на всі труднощі та перепони - в одному з класів  автомоделей (G-33 ) наші вихованці  (екіпаж, юніори) стали віце-чемпіонами України, тобто посіли II місце. Загалом, завдяки зусиллям наших спортсменів команда Рівненщини зайняла п’яте місце.

Вітаємо призерів та бажаємо юним спортсменам успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!

Переглядів: 151 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 5.0/1