Пошук

Яндекс.Метрика

Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 11 » У відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту наші гуртківці посіли І місце
20:55:01

26 - 27 лютого 2016 року відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі), в  яких взяли  участь 10 команд із Здолбунівського, Костопільського, Гощанського, Дубенського, Рівненського районів, міст Рівне та Дубно, Костопільського підліткового клубу “FanАти”, комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської  обласної  ради та Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Школярі змагалися як у особистій першості (класи моделей “Ретро”, ES-24st), так і командній (екіпажна гонка у класах моделей “Вантажівка” та G-33). Загалом свою  майстерність   продемонстрували  45 учасників із  78 моделями.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівського району (Здолбунівська районна станція юних техніків).