Пошук

Яндекс.Метрика

Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Березень » 2 » У обласних змаганнях з трасового автомоделювання наші гуртківці зайняли І місце
13:26:29
У обласних змаганнях з трасового автомоделювання наші гуртківці зайняли І місце

27 - 28 лютого 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18  відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

Організатор заходу -  комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради.

У змаганнях взяли участь 9 команд: Здолбунівського, Костопільського, Гощанського, Дубенського, Рівненського районів, м.Дубно, комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради  та Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18.

Загалом у змаганнях взяли участь 34 учні.

Школярі змагалися як у особистій першості (класи моделей “Ретро”, ES-24st), так і  у командній (екіпажна гонка у класах моделей “Вантажівка” та G-33).

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівської районної станції юних техніків;

ІІ місце – команда Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18;

ІІІ місце – команда комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської  молоді” Рівненської обласної ради.

Цьогорічні змагання показали хороший рівень підготовки як техніки, так і самих спортсменів.

Переглядів: 172 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0