Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 23 » У конкурсі винахідників та раціоналізаторів наші гуртківці зайняли ІІ місця
14:07:57
У конкурсі винахідників та раціоналізаторів наші гуртківці зайняли ІІ місця

21 листопада 2018 року у м. Рівне відбувся конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області. Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації. Цей напрям в позашкільній освіті пов’язаний з тим, що він зосереджений на сучасних проблемах і має прикладне спрямування.

У заході брало участь 16 учасників із 7 районів та міст області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Конкурс проводився у таких номінаціях:

«Матеріалознавство та технологічні процеси»;

«Електроніка та приладобудування»;

«Транспортні системи та обладнання»;

«Інформаційні та комунікаційні технології»;

«Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»;

«Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».

У конкурсі прийняли участь гуртківці Здолбунівської станції юних техніків: Кірієвський Денис та Кудрявцев Нікіта, які зайняли ІІ призові місця

            

                                      

Кірієвський Денис (керівник Федорук Юрій Олександрович) захищав свою роботу у розділі «Матеріалознавство та технологічні процеси» на тему «Рама квадрокоптера «Жук». Займаючись авіа та судномоделюванням майже 6 років, 3 (три) - з яких присвячено мультикоптерній тематиці, Денис на достатньому теоретичному рівні ознайомився з  аеродинамічними властивостями даних апаратів. На практиці склав, налаштував та випробував 6 коптерів на основі готових рам промислового виробництва, так і власноруч виготовлених з склотекстоліту. Це дозвлило йому спроектувати та виготовити власну модель рами квадрокоптера, яку і представляв на конкурсі винахідників і раціоналізаторів.

Кудрявцев Нікіта (керівник Нетикша Костянтин Георгійович) у розділі «Інформаційні та комунікаційні технології» захищав роботу на тему: « Пристрій для відеоспостереження своїми руками».

Він створив недорогу, але функціональну камеру відео спостереження на базі веб камери, і недорогий муляж відео камери для відлякування потенційних зловмисників. Основною особливостю Нікітових розробок, які вирізняють їх від вже існуючих – це використання підручних матеріалів та радіо деталей зі старої електрніки.

З доповідями та розробками наших переможців можна ознайомитись у файлі: завантажити

 

Переглядів: 21 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018