Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Квітень » 9 » Творча праця дає результат
21:20:21
Творча праця дає результат

                                                                                                             

   У Здолбунівському районі уже склались певні традиції з розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді. Ці традиції сприяють забезпеченню потреб особистості у творчій самореалізації, здобуттю дітьми додаткових знань, умінь та навичок відповідно до їх інтересів.

  Одним із найцікавіших напрямків технічної творчості можна визнати трасовий автомоделізм. Гурток трасового автомоделювання, що працює у районній станції юних техніків, вже понад 20 років очолює Микола Олексійович Надаховський. Він - творча особистість, талановитий педагог, майстер своєї справи, людина пошуку. Микола Олексійович цікавиться новинками техніки. Він і сам винахідник та раціоналізатор, тому постійно втілює у життя свої ідеї та пропозиції, вчить своїх вихованців працювати творчо, вирішувати різні технічні проблеми, вдосконалювати автомоделі.

   Команда юних автомоделістів, підготовлена Миколою Олексійовичем, протягом останніх років вважається однією з кращих на Рівненщині.

    Нещодавно відбулася обласна відкрита першість з трасового автомоделізму, в якій вихованці М. О. Надаховського в запеклій боротьбі вибороли почесне друге місце. До складу команди входили учні міських ЗОШ № 6 - Владислав Барановський, учень 4 класу, та № 4 - четвертокласник Максим Небрончук, другокласник Артем Томечек і шестикласник Андрій Ушлов. Команда нагороджена грамотою управління освіти Рівненської ОДА, а Владислав Барановський та Артем Томечек - грамотами «За волю до перемоги»,

   За багаторічну сумлінну працю та якісну підготовку команди до змагань М. О. Надаховський нагороджений грамотою та медаллю Рівненського державного обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

 

 

Тетяна ПАШИНСЬКА,

методист районної станції юних техніків.

Фото Костянтина ОРЛЮКА.

                                                                                                       Стаття із сайту газети ''Нове життя''                

                                                                                                                             http://newlife.rv.ua

Переглядів: 415 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018