Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Квітень » 26 » Проведено обласну виставку-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
09:14:45
Проведено обласну виставку-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

   У сучасному світі, в якому особливої цінності набувають інтелект, творчість, майстерність, роль обдарованої особистості в забезпеченні суспільного прогресу є безаперечною. Талановиті діти – це той ресурс, який потрібно берегти і примножувати, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримати їх розвиток.

22 квітня 2014 року на базі комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

    Метою заходу є розвиток у молодших школярів творчих здібностей, формування  інтересу до пошукової діяльності, стимулювання інтелектуального розвитку дітей, організація змістового дозвілля, раннє виявлення та подальший розвиток обдарувань особистості, широке залучення школярів молодшого віку до технічної творчості.

    На виставку-конкурс було подано 243 роботи вихованців позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з 17 районів та міст Рівненщини. Учасниками є учні 1 - 4 класів, віком до 10 років включно.

     Переможці визначилися в 10 розділах: “Найпростіші автомоделі”, “Найпростіші авіамоделі та ракетомоделі”, “Найпростіші судномоделі”, “Найпростіші механічні ігри та іграшки”, “Машини та механізми”, “Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки”, “Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну”, “Сувеніри та м’яка іграшка”, “Вироби в техніці оригамі та паперопластики” та “Макети будівель”.

   Найкращі результати показали команди:

   Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  – І місце;

   Здолбунівського району - І місце;

   Дубенської міської станції юних техніків  – ІІ місце;

   Зарічненського району – ІІІ місце.

      Представлені експонати виставки показали творчі здібності юних майстрів, їх кмітливість, конструкторські здібності, винахідливість, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію. Для створення робіт приклалось чимало зусиль, фантазії і майстерності.

    Після урочистого відкриття гості оглянули експонати виставки, одержавши емоційне задоволення від справжніх витворів мистецтва дитячих рук. Компетентне журі виставки-конкурсу гідно оцінило вироби дітей, відмітило кращі роботи і відібрало експонати для  представлення Рівненщини на Всеукраїнській виставці творчих робіт з початкового технічного моделювання.                                                                                

За інформацією КЗ “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради

Джерело: http://www.rvosvita.org.ua/

Переглядів: 426 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018