Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Лютий » 20 » На базі Здолбунівської районної СЮТ проведено обласний семінар для керівників творчих об’єднань з автомодельного спорту
21:56:46
На базі Здолбунівської районної СЮТ проведено обласний семінар для керівників творчих об’єднань з автомодельного спорту

 12 лютого 2015 року на базі Здолбунівської районної станції юних техніків відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань з автомодельного спорту на тему  “Шляхи вдосконалення електронного пульту керування трасовими автомоделями”.

 У роботі семінару взяли участь 12 представників із 10 позашкільних закладів області.

 З вітальним словом до учасників семінару звернулася Пашинська Т.П., методист Здолбунівської районної станції юних техніків, яка ознайомила з роботою позашкільного  навчального закладу,  історією  його створення.

 Керівник гуртків автотрасового моделювання  Надаховський М.О. розповів  про  шляхи  вдосконалення електронного пульту керування трасовими автомоделями.  

 Методист комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської   обласної  ради Кравчук В.М. провів аналіз  результативності  участі команд в обласних змаганнях з автомодельного спорту у минулому  році.  Також було  проведено обговорення  регламенту проведення обласних змагань  у  2015  році,  змін та доповнень  до правил  їх проведення. Окремо розглядалися  правила проведення екіпажної гонки: вимоги до роботи членів екіпажів, їх права і обов’язки під час перегонів, тощо.

 Ващук В.В., директор підліткового клубу “FanAти”  Костопільського району, розповів  про електронні пульти керування трасовими автомоделями, що використовуються у світовій практиці.

 Надаховський М.О., керівник гуртків трасового автомоделювання Здолбунівської районної станції юних техніків, провів пробні запуски автомоделей на новому треку; показав способи регулювання моделей, варіанти завантаження рам та встановлення кліренса моделі.

 На  завершення   семінару керівники творчих об’єднань поділились власним досвідом роботи.

Переглядів: 224 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018