Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Січень » 31 » Підсумок роботи гуртка радіооператорів за 2016 рік
11:48:30
Підсумок роботи гуртка радіооператорів за 2016 рік

        У наші дні важко здивувати молодь чимось цікавим, або захопити новим хобі, адже світ комп’ютерів та інтернету не залишає вільного часу.  Та все ж, можна визнати, що серед багатьох напрямків науково-технічної творчості особливо захоплюючим є радіоаматорство, яке допомагає долати відстані та кордони за короткий час, встановлювати контакти з людьми не тільки в межах України, але й різних країн та континентів. Радіоефір  безмежний. Для нього досяжний навіть космічний простір. Саме завдяки радіоефіру можна встановити зв’язок з Арктикою та Антарктикою; допомогти тим, хто потрапив у біду в найвіддаленіших куточках безмежних просторів нашої планети; брати участь у вирішенні глобальних проблем, які хвилюють молодь різних континентів; поширювати ідею гуманізму та співжиття усіх народів світу; знайомитись з їх культурою і звичаями. Гурток радіооператорів працює на базі Здолбунівської районної станції юних техніків більше 30 років.

       Основною метою навчання у гуртку радіооператорів є оволодіння учнями базовими знаннями і набуття основних навичок в аматорському і професійному радіозв’язку, навчання телеграфній азбуці, основам радіоконструювання, а також застосуванню комп’ютерів у галузі радіозв’язку та телекомунікацій.

      Очолює роботу гуртка радіооператорів у Здолбунівській райСЮТ Сидорук Наталія Ростиславівна. Завдяки своєму педагогічному таланту, досвіду, невичерпній енергії, працелюбності, безмежній любові до вихованців і відданості справі Наталія Ростиславівна досягла у своїй діяльності значних результатів, виховала не одне покоління спортсменів радіолюбителів, які ставали переможцями та призерами змагань всіх рівнів.

                                             

       Команда   колективної радіостанції  UR4KWU (Здолбунівської райСЮТ) є активною учасницею Всеукраїнських днів активності, «міні-тестів ЮТ», різноманітних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях. Колектив радіоаматорів станції юних техніків є почесним членом клубу товариства любителів української мови, постійно бере участь у міжнародних змаганнях "Радіо ТЛУМ". Гуртківці радіолюбителі СЮТ неодноразово були учасниками очних Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на КХ, а в минулому році стали призерами в командному заліку (змагання проходили в Херсонській області).

                

      Лише, підводячи підсумки роботи гуртка за 2016 рік, хочеться відзначити роботу Сидорук Н.Р. та її вихованців на високому рівні, про що свідчать відзнаки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти та управління освіти, науки і молоді Рівненської ОДА:

 1. Диплом Управління освіти, науки і молоді Волинської ОДА за зайняте Друге місце у відкритих змаганях з радіозв’язку на коротких хвилях «Лісова пісня», пам’яті Лесі Українки (лютий 2016 р.).
 2. Диплом Другого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти за зайняте ІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П. (березень 2016р.).
 3. Подяка  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти Сидорук Наталії Ростиславівні за  підготовку команди призера Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П. (березень 2016р.).
 4. Дипломи Другого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти операторам колективної радіостанції Здолбунівської районної станції юних техніків Скорій Дарині, Шолудько Олені, Сидорук Юлії  за зайняте ІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П. (березень 2016р.).
 5. Подяка  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти Сидорук Наталії Ростиславівні за якісну підготовку команди призера Всеукраїнських заочних змагань учнівської молді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).
 6. Диплом першого ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Сидорук Юлії (оператору радіостанції Здолбунівської райСЮТ) за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змагань учнівської молді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).
 7. Диплом першого ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Скорій Дарині (оператору радіостанції Здолбунівської райСЮТ) за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змагань учнівської молді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).
 8. Диплом першого ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Шолудько Олені (оператору радіостанції Здолбунівської райСЮТ) за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змагань учнівської молді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).
 9. Диплом Третього ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Шолудько Олені  за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016р. м.Херсон).
 10. Диплом Третього ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Скорій Дарині за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016р. м.Херсон).
 11. Диплом Третього ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Сидорук Юлії  за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016р. м.Херсон).
 12. Подяка  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Сидорук Наталії Ростиславівні  за якісну підготовку команди призера Всеукраїнських очних змагань учнівської молоді з радіозв’язку на КХ (серпень 2016р. м.Херсон).
 13. Диплом Третього ступеня  Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  команді Рівненської області за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016р. м.Херсон).

 

Переглядів: 189 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2018