Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Грудень » 17 » Наш вихованець здобув ІІІ місце у обласному конкурсі-змаганні з радіоелектронного конструювання
10:44:59
Наш вихованець здобув ІІІ місце у обласному конкурсі-змаганні з радіоелектронного конструювання

12–13 грудня 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради був проведений обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді. У ньому брало участь 5 команд (12 учасників). Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення технічних знань в галузі вітчизняної та світової радіоелектроніки, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пропаганда та популяризація науково-технічної творчості серед учнівської молоді області.

Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувалась у 2 етапи: розробки друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники приступили до монтажу самого радіоелектронного пристрою. Вироби учасників оцінювались за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначалися переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

Вітаємо вихованця Здолбунівської районної СЮТ Мартинчука Віталія (гурткок радіоелектронне конструювання, керівник гуртка Нетикша К.Г.) з ІІІ призовим місцем.

             

Переглядів: 18 | Додав: ЗСЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Copyright MyCorp © 2019