Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог файлів


Головна » Файли » Мої файли

Виготовлення моделі - копії моторної яхти (Навчальний посібник)
[ Викачати з сервера (8.55 Mb) ] 14.12.2015, 22:34:29

                                                       

  Сучасних матеріалів та літератури по даному  напрямку  є небагато, проте інформацію по побудові моделей суден можна відшукати на модельних форумах у мережі Інтернет. Їх є достатньо, але інформація на них часто є незрозумілою, скороченою, незмістовною. Проблемою також є віднайти креслення моделі у масштабі 1:1 ( у натуральну величину ), а це б дало змогу відразу роздрукувати і перенести деталі на заготівку, не витрачаючи часу на розробку креслення до відповідних розмірів судна. Тим паче, що для дітей цікавим є сам процес виготовлення моделі, а не інженерні розрахунки.

 Модель моторної яхти, яка пропонується для побудови є копією справжнього судна. Вона виготовляється з фанери та шпону і не потребує фарбування, та гарно виглядає на полиці і у воді. Яхта приводиться в дію за допомогою електричного двигуна. Також можна встановити радіо керування та управляти моделлю на відстані.

 Виготовлення запропонованої моделі - копії є дуже трудомістким процесом. Та всі намагання виявляються немарними, коли бачиш результат своєї праці.  Дана модель не призначена для швидкісного руху, але важливіше, що модель має  гарний зовнішній вигляд та є діючою, так як досить  впевнено  переміщається  на воді.

 Побудова моделі – процес творчий. Можливо, окремі деталі кожен зробить по-своєму,  додасть щось нове, оформить модель по-іншому. Тут все залежатиме від умінь, навичок та фантазії моделіста.  Виготовлення даної моделі може стати поштовхом до більш глибокого освоєння  гуртківцями основ судномоделювання та посіяти в них зерно цікавості до технічної творчості в цілому, яке  в майбутньому переросте у винахідницьку діяльність.

 Тим же, хто подолав труднощі побудови і пізнав радість від своєї праці, хочеться побажати – щасливого плавання!

Скачати посібник з кресленнями 

Категорія: Мої файли | Додав: ЗСЮТ
Переглядів: 276 | Завантажень: 30 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018