Пошук

Яндекс.Метрика
Здолбунівська районна станція юних техніків
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог файлів


Головна » Файли » Мої файли

Цей цікавий квілінг, або мистецтво папероскручування.
[ Викачати з сервера (1.25 Mb) ] 07.10.2011, 17:37:24

   Легко помітити, як відрізняється від звичайного, життя тих дітей, які відвідують позашкільні навчальні заклади. Їм пощастило у дитинстві пізнати радість відгадування таємниць світу, випробувати свої здібності, знайти нову модель використання будь-якого предмета, створити своїми руками щось нове.

   У позашкільній діяльності дитина, не просто відтворює те, що засвоює. Завдяки своїй унікальності та неповторності, вона розвиває, доповнює знання й навички, вдосконалює їх, а разом і себе. Саме у цьому полягає закон творчої поведінки і особливість   методики позашкільного педагогічного процесу, яка відбувається на обов’язковому заохоченні різнобічного творчого самовиявлення дитини, багатстві вражень, створенні оптимальних особистісних стосунків, котрі є джерелом продуктивної творчої діяльності дітей. Гурткова робота дає дитині шанс на самовияв, на прояв своїх ініціатив з подальшим впровадженням їх у практику.

   Крім цього, сама організація діяльності дітей в позашкільному закладі відрізняється різноманітністю. Уся позашкільна освіта спрямована на розвиток творчої особистості, її ініціативи з урахуванням потреб і здібностей. Слід відмітити, що ініціативні та творчі педагоги позашкільники, постійно вдосконалюють навчальний матеріал та форми і методи гурткової роботи. Вони постійно у пошуці нових технологій та творчих ідей у різних видах діяльності аби задовольнити найвибагливіші потреби та інтереси вихованців. Сучасне життя вимагає від педагогів та їх учнів постійного самовдосконалення, випробовування нових методик та засобів творчого процесу.

   Кожен вид творчої діяльності дітей може вдосконалюватись та використовувати щось нове. Педагоги Здолбунівської районної станції юних техніків також не залишаються осторонь інновацій. Прекрасно вписався у навчальні плани гуртків технічної естетики та розвитку творчої уяви такий вид творчості як квілінг (Quilling), що представляє собою старовинну техніку обробки паперу -  паперову філігрань або папероскручування.

   Чому було обрано саме роботу з папером? Універсальність паперу важко переоцінити. Папір знаходить примінення майже у всіх областях діяльності людини. Творчість – не виключення. Папір – дуже виразний та піддатливий матеріал. З нього можна створити цілий світ. Існує багато видів паперової творчості. В нашій країні найбільш відома паперова творчість орігамі, проте це лише однин з напрямків серед народних паперових мистецтв, дуже цікавим  видом роботи з папером виявився квілінг.

   Ця техніка базується на закручуванні і моделюванні за допомогою спеціального інструмента (намоточна котушка) паперових смужок шириною від 3мм до 10мм. (детальніший опис у методичці) 

Категорія: Мої файли | Додав: ЗСЮТ
Переглядів: 1701 | Завантажень: 2031 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018